Vítáme Vás na stránkách ZEA SERVIS s.r.o.

Vedení účetnictvíO nás

Jsme účetní firma specializující se především na poskytování komplexních účetních služeb menším a středním firmám či fyzickým osobám.

Naším cílem je zbavit klienty starostí s účetní agendou a ušetřit jim čas a finanční prostředky pro výkon jejich hlavní činnosti.

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, což znamená, že při stanovení cenové kalkulace vycházíme nejen z množství nabízených služeb, ale také z potřeb a cenových představ našich zákazníků. Záleží nám na jejich spokojenosti..

Pokud máte zájem o vypracování bezplatné cenové kalkulace, kontaktujte nás, prosím, e-mailem, telefonicky nebo pomocí kontaktního formuláře předběžné kalkulace.

Fotka kanceláře Zeaservis
Naše reference

Vedení účetnictvíDůvody, proč využít našich služeb:

Vedení účetnictvíZaručíme Vám nižší náklady!

Více informací o naší nabídce...

Smlouvu o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou poskytováním odborných služeb, kterou máme uzavřenou u ČSOB Pojišťovna, a.s., Vám rádi předložíme na požádání. Nyní máte možnost nahlédnout alespoň na její elektronickou kopii (PDF, velikost 108kB).
Soubor PDF Pokud potřebujete jakékoli informace o naší společnosti, podívejte se na náš výpis z Obchodního rejstříku, který si můžete stáhnout z našeho webu (soubor PDF, velikost 42kB). Můžete také nahlédnout na systém ARES Ministerstva financí ČR, kde naleznete informace o naší společnosti v aktuální podobě.